Okullarda güvenlik metal dedektörleri kurmak için çok önemli! ! !

September 5, 2022
hakkında en son şirket haberleri Okullarda güvenlik metal dedektörleri kurmak için çok önemli! ! !

Yine okul yılı başlıyor ve çocuklar yeni bir döneme başlıyor.

Okullar neden güvenlik kapıları (kapı çerçevesi metal dedektörü) kullanıyor?Öğrenciler ülkenin çiçekleridir ve bu reşit olmayan öğrencilerin daha fazla korunmaya ihtiyacı vardır.Her okul güvenlikle korunuyor olsa da cinayet silahları gibi tehlikeli maddelerin okula girmesini önlemek için okula giren ve çıkan herkesin tam olarak aranmasının gerçekçi olmadığı açıktır.

hakkında en son şirket haberleri Okullarda güvenlik metal dedektörleri kurmak için çok önemli! ! !  0

Ancak, okula tam vücut metal dedektörleri takarsa, metal dedektör güvenlik kapısı, okula giren ve çıkan kişilerin taşıdığı tehlikeli nesneleri (hançer, bıçak, patlayıcı vb.) etkin bir şekilde algılayabilir ve ardından bu tehlikeli nesneleri hızlı ve etkili bir şekilde önleyebilir. okula girmekten.Kampüsün güvenliğini koruyun ve okuldaki öğretmenlerin ve öğrencilerin hayatlarını etkin bir şekilde koruyun.

 

Çok bölgeli geçiş metal dedektörünün konumu için, her geçidin kapısını ve girişini seçmek en iyisidir.Girişte, su geçirmez, yağmur geçirmez ve darbeye dayanıklı olabilen bir dış mekan güvenlik metal dedektörü seçin;öğretim binasında, kapıdan bir kapalı güvenlik geçişi seçebilirsiniz.Emniyet kapısından geçme hassasiyeti, en iyi algılama ve alarm etkisini elde etmek için fiili duruma göre ayarlanabilir.Archway metal dedektörü, öğrencilerin güvenlik kontrolünden güvenli ve düzenli bir şekilde geçmelerini sağlamak için kurulum aralığında büyük metal nesneler bulundurmamak, öğrencilerin kalabalığını önlemek için en iyisidir.

 

Geçit metal dedektörünün en yaygın kullanımı çeşitli havaalanlarında ve otoparklardadır, ancak bazı insanlar bunun gerekli ekipman olmadığını düşünebilir, ancak bu ekipmanın yardımı olmadan düzeni sağlamak çok zor olacaktır ve Yolcuların ve halkın güvenliğini tehdit edecek tüm yasaklanmış maddelerin tespit edilebileceğine dair hiçbir garanti yoktur.Güvenlik inceleme ekipmanı kurmanın gerekliliğine bir göz atalım (metal dedektörlerinden geçelim):

hakkında en son şirket haberleri Okullarda güvenlik metal dedektörleri kurmak için çok önemli! ! !  1

İlkdüzen sorunudur.Bir kapıdan geçen yolcular, organize olmak zorunda kalmadan bilinçli olarak sıraya girebilirler.Bu sadece havaalanında insan gücü ve malzeme kaynaklarından tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yolcuların acele etmeden adım adım kayıt olmalarına da olanak tanır.Kargaşada bir hata varsa, uçağa biniş saatini geciktirmek kolaydır.

 

İkinci, bazı yolcular güneş şapkası takarak güvenlik kapısına girdi ve şapka açıldığında bir evcil hayvan, bir kaplumbağa vardı;Bu yaşlı sigara tiryakisi uçağa binmeden önce sigara içmek ve çakmağı ağzına saklamak istedi... Her gün güvenlik kontrolünden geçen on binlerce hava yolcusu var ve her türlü tuhaf eşya taşıyorlar.Alarm ışığının talimatlarına göre, referans algılama olarak kullanılabilecek metal kaynağını bulmak için yakın bir inceleme yapılabilir.

 

Yani gövde metal dedektörünün temel işlevi yolcuların güvenliğini sağlamaktır.Herkes bilinçli olarak tespit ekipmanını geçmeli ve başkalarından ve kendisinden sorumlu olmalıdır.Ekipmanın başlangıç ​​değeri ayarı sayesinde metalin şekli ve ağırlığı kontrol edilebilir.Metal nesnelerin ayarlanan ağırlığı, miktarı veya şeklinden daha fazlası varsa, ön ekipman verileri eşleşmiyorsa, algılamayı doğru ve kolay bir şekilde tamamlamak için metal dedektör kapısı alarmı tetiklenir.

 

Okul güvenlik kapısı tarayıcısının rolü, okulun güvenliği için güvenlik tespiti yapmak, özellikle ziyaretçiler için güvenlik kontrolleri yapmak ve ayrıca sınav odasının güvenliği ve hile önleme tespiti için kullanmaktır.

 

Güvenlik kontrol kapısı özellikleri:

1. Yağmur geçirmez tasarım: Ülkenin özel yağmur geçirmez tasarımı, açık havada normal şekilde engellenmeden çalışabilir.

2. Titreşim önleyici tasarım: Kapının ortasında durun ve her iki taraftaki kapı panellerini elinizle hafifçe vurun, kapı yanlış bildirilmeyecektir.

3. Hassasiyet ayarı: Hassasiyet, toplam 100 hassasiyet seviyesi ile gerektiği gibi ayarlanabilir.

4. Kemer metal dedektör gövdesinin malzemesi: dış kısım boyalı PVC'den yapılmıştır ve yanlar yağmur geçirmez, yanmaz, çarpışma önleyici ve çizilmeyecek alüminyum alaşımlı sütunlardır.Tamamen alüminyum kasa hızlı ve dayanıklıdır.

5. Archway metal dedektörleri kalp pili kullanıcıları, hamile kadınlar, manyetik ortamlar vb. için zararsızdır.

 

Securina Algılama Sistemi, Çin'de güvenlik metal dedektörlerinin profesyonel bir üreticisidir.

Sizin için birçok seçeneğimiz var: Farklı algılama bölgeleri, seçeneklerde 6/8/16/24/33/45 bölge;IP55 veya IP65 kullanarak iç mekan veya dış mekan kullanımı;Elips kapı kasası veya yaygın kapı kasası metal dedektörleri;USD299'dan USD1999.0/set'e kadar fiyat.Hoşgeldiniz soruşturma göndermekinfo@securinadetection.comyeni fiyat listesi alın.