Securina Detection System Co., Limited

 • Çin Securina Detection System Co., Limited şirket Profili
 • Çin Securina Detection System Co., Limited şirket Profili
 • Çin Securina Detection System Co., Limited şirket Profili
 • Çin Securina Detection System Co., Limited şirket Profili
 • Çin Securina Detection System Co., Limited şirket Profili
 • Çin Securina Detection System Co., Limited şirket Profili
 • Çin Securina Detection System Co., Limited şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İthalatçı, İhracatçı
Markalar: SECURINA
No. Çalışanları: >100
Yıllık satış: 10000000-20000000
Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 80% - 90%

Giriş

Çin Securina Detection System Co., Limited şirket Profili 0

Şirket Profili:

Securina2012 yılında kurulan Detection System Co., Limited, güvenlik metal dedektörleri ve endüstriyel metal dedektörlerinin üretimini ve pazarlamasını, sürekli yenilik ve araştırma ve geliştirme arayışını entegre eden ve 15 teknik patent elde eden hızlı büyüyen bir kuruluştur. Çin'in önde gelen güvenlik tarama ekipmanı üreticilerinden ve malzemelerinden biri.Çin'deki birçok güçlü güvenlik teftiş sistemi fabrikası ve araştırma enstitüsü ile her zaman çok nazik bir ilişki sürdürüyoruz, yurtiçinde yüksek itibara sahip oluyoruz.

 

SecurinaVizyonu "Müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak" ve ilkemiz "Dürüstlüğü koru, ilerle, dünyaya hizmet et".Müşterilerimiz için yüksek kaliteli ürünlerle en iyi hizmeti ve en rekabetçi fiyatı sunmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

 

Ürünler ve Hizmet:

Securina önde gelen üretici ve güvenlik metal dedektörleri tedarikçisi, metal dedektörleri, el tipi metal dedektörleri, süper tarayıcı çubuğu, endüstriyel metal dedektörleri, gıda metal dedektörleri, x-ray bagaj tarayıcı, araç gözetim muayene sistemi, arama aynası, arama kamerası, sıvı tarayıcı, bomba dedektörü, balistik battaniyeler, patlama muhafaza kutusu, patlama muhafaza gemisi, lastik öldürücü ve güvenlik direkleri.

 

Pazar ve Müşteriler:

Securinaaraştırma ve geliştirmeden üretime kadar tüm süreci kapsayan, üretim standardı ve ilkesi olarak “Kalite Hayattır” ile eksiksiz bir kalite güvence ISO900 sistemi uygular.Tüm ürünlerimiz zaten FCC'yi geçti, CE test edildi.Müşterilerimiz dünyanın her yerinden geliyor ve dünyaca ünlü markalar için OEM hizmetleri sunuyoruz.Ayrıca acenteler ve ticaret şirketleri aracılığıyla Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Asya, Afrika ve diğer ülkelere ihracat yapmaktayız.Sonuç olarak, ürünlerimiz müşterilerimiz arasında kalite ve düşük arıza oranları açısından yüksek bir itibara sahiptir.Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu şeyin güvenilir kalite, uygun fiyat, zamanında teslimat ve tüm kalbimizle sunabileceğimiz iyi hizmet olduğuna inanıyoruz.

 

Uygulama ve Endüstri:

Securinagüvenlik algılama sistemi ile tescilli bir marka olarak havalimanı, olay güvenliği, kolluk kuvvetleri, kritik altyapı, gümrük ve sınır, savunma limanları, hatta otel ve alışveriş merkezi veya diğer binalarda güvenlik taraması ve koruması için yaygın olarak kullanılmaktadır.Endüstriyel metal dedektörü, tekstil üretimi ve gıda üretimi için kalite kontrol prosedürlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Metal ürünlerin piyasaya akışını etkin bir şekilde ortadan kaldırın ve tüketicilerde kişisel yaralanmalara neden olun.

Son 3 Yıldaki Başlıca Projeler:

 1. Eylül 2016 (Hangzhou, Zhejiang Eyaleti), Ulusal Üniversite Oyunları katılımcı ve izleyiciler için güvenlik koruma önlemleri sağlamak.
 2. Ağustos 2017 (Shanxi Eyaleti), 20'den fazla güvenlik tarama ekipmanı kurdu tren istasyonları ve otobüs istasyonları.
 3. Ekim 2017 (Sincan Eyaleti), güvenlik tarama ekipmanı tedarik etti devlet kurumları, sınırlar ve kontrol noktaları ve hapishaneler Sincan'da.
 4. Mayıs 2018 (Pekin, Şanghay, Guangzhou, Shanxi, Nanchang, Changsha, Wuhan), 14 ana bölgeye güvenlik tarama ekipmanı sağladı tiyatrolar ve stadyumlar 7 şehirde.

Securina'nın acenteleri olmaya ve Shenzhen'de bizi ziyaret etmeye hoş geldiniz.

Çin Securina Detection System Co., Limited şirket Profili 1

 

 

Geçmiş

Çin Securina Detection System Co., Limited şirket Profili 0

 

2012 yılında kuruldu, Securina, metal algılamaya odaklanan 15 yıllık deneyime sahip bir mühendis ekibi tarafından kuruldu.Çin'de bağımsız olarak tek parça entegre bir kontrol sistemi geliştiren ilk metal dedektör üreticisidir.7 yıllık sürekli yenilik ve geliştirmeden sonra, güvenlik röntgen makineleri, araç altı muayene sistemi, sıvı tarayıcı, patlama bastırma cihazları gibi güvenlik tarama sistemleri geliştirmek ve üretmek için Pekin, Şanghay, Guangzhou ve Shenzhen'den dört araştırma enstitüsü ile işbirliği yaptı. , trafik engelleme cihazları vb.

 

Securina her zaman "Kalite Hayattır" sözünde ısrar eder, ve yurtiçinde ve yurtdışında birçok tanınmış güvenlik denetim sistemi tedarikçisine OEM ve ODM hizmetleri sağlamıştır.İstikrarlı kalite ve mükemmel hizmet, gelişimimiz için iyi bir temel oluşturdu.Şirketin liderliği, uluslararası pazarlama departmanını İngiltere'de açmaya karar verdi. 2019, yeni markası “Securina” ile uluslararası müşterilere doğrudan hizmet vermek, tanınmış markalarla aynı kalitede ürünleri ve daha rekabetçi fiyatları sunmaktır.

 

Securinauluslararası pazar dinamiklerinin yanı sıra CEIA, Smith Detection, Rapiscan, Astrophysics vb. gibi en son teknoloji ve ürünleri her zaman dikkate alır.Daha etkili ve pratik ekipmanlar geliştirmek ve üretmek için çaba göstereceğiz.

 

 

 

Hizmet

Çin Securina Detection System Co., Limited şirket Profili 0
Satış Öncesi Hizmet :
 
• Üretim prosedürü hakkında ayrıntılar sağlayın
• Profesyonel danışman kurulum için bilgi sağlar
 
Satış hizmeti:
 
• Müşterinin ihtiyaçlarına göre öneri
• OEM veya ODM çözümü sağlar
 
Satış sonrası servis:
 
 1. Ömür boyu bakım ile bir yıllık kalite garantisi.
 2. Ücretsiz garantili onarım (malzeme): kalite garanti süresi boyunca arayarak, e-posta göndererek çevrimiçi ücretsiz onarım hizmeti desteği ve yedek parça için makul ücret ve kalite garanti süresinden sonra hizmetin sürdürülmesi.Ürüne ait kusurlarla ilgili sorumluluklarımızı asla muaf tutmayacağız.
 3. Yanıt verme süresi: Kullanıcının bildirimini aldıktan sonra, satış sonrası 24 saat teknik destek sağlıyoruz.
 4. Yedek parçalar: Müşterilere ürünlerle birlikte gerekli yedek parçalar sağlanmaktadır.
 5. Ücretsiz teknik eğitim: Teknik personelimiz tarafından, ürünlerin donanım ve yazılımlarının düzenli işlemlerinde yetenekli olmalarını ve küçük sorunları tahmin edebilmelerini ve çözebilmelerini sağlamak için müşterilere ücretsiz olarak bütünleştirici ve normatif teknoloji eğitimi verilmektedir.
 6. Telefon veya E-posta incelemesi: Satış sonrası ekibimiz, ürünlerin çalışma durumunu takip etmek ve gerekirse sorunları keşfetmek ve çözmek için garanti süresi boyunca her ay kullanıcıyı arayacaktır.
 7. Kurulumun site talimat servisi mevcuttur. 
 8. Lütfen doğrudan tam servis sorumlusu olacak ve diğer departmanlarla bağlantı kuracak servis verilen satış personelinizle doğrudan iletişime geçin.

Ekibimiz

Çin Securina Detection System Co., Limited şirket Profili 0

Satış ekibi:
 

Securina'nın son derece özverili satış personeli, müşterinin beklentilerini karşılamak ve aşmak için bu fazladan yol kat etmekten asla çekinmemiştir.İşletmelerinin veya sektörlerinin büyüklüğü ne olursa olsun, müşterilerimize aynı sadakat ve bağlılıkla davranırız.

 

Kalite Ekibi:


• Hammaddeden üretime ve teslimata kadar kalite denetimi.
• Müşteriye akan niteliksiz ürünleri önlemek için profesyonel kalite kontrol personeli.
• Hammadde, üretim ve teslimat için sıkı denetim.
• ISO 9001 sistemini kesinlikle takip edin.
• Sürekli iyileştirme, daha yüksek kalite seviyesi arayışı.

 

Ar-Ge Ekibi:


• Yıllık satışların %10'unu Ar-Ge için harcamak
• Ekip: Verimli ve yetkin bir uzmanlık ekibi oluşturun.
• Ürünler : Pratik ve estetik, teknoloji ve sanatın birleşimi.
• Teknoloji : 3 yıl içinde patent güvenlik tarama sistemi geliştirin.
• Patent : Uluslararası buluş tasarımı için kimlik doğrulamayı vurgulayın, uluslararası pazarı derinden geliştirin.

Mesaj bırakın