Çin Güvenlik Dedektörü İle Yürüyün Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Sebrina

Telefon numarası : +86-159-1416-2649

Naber : 8615914162649

Free call
Securina Detection System Co., Limited

METAL DEDEKTÖRÜ ÜRETİCİ VE GÜVENLİK EKRAN EKİPMANLARI TEDARİKÇİ

 • Securina Detection System Co., Limited
 • Securina Detection System Co., Limited
 • Securina Detection System Co., Limited
 • Securina Detection System Co., Limited
 • Securina Detection System Co., Limited
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İthalatçı, İhracatçı
Markalar: SECURINA No. Çalışanları: 60~100
Yıllık satış: 10000000-20000000 Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 70% - 80%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Şirket Profili:

Sınırlı, 2012 yılında kurulan Securina Detection System Co., güvenlik metal dedektörleri ve endüstriyel metal dedektörlerinin üretim ve pazarlamasını, sürekli inovasyon ve araştırma ve geliştirme arayışını sürdüren, 15 teknik patenti alan hızlı büyüyen bir kuruluştur. Çin'in önde gelen güvenlik tarama ekipmanı üreticilerinden ve malzemelerinden biri haline gelmiştir. Çin'deki birçok güçlü güvenlik denetim sistemi fabrikası ve araştırma enstitüsü ile her zaman çok nazik bir ilişki sürdürüyoruz, yurtiçinde yüksek üne sahip olduk.

Securina'nın vizyonu “Müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak” tır ve inancımızDürüstlüğü koru , ileriye adım at, dünyaya hizmet et” dır. müşterimiz.

Ürün ve Hizmet:

Securina , metal dedektörleri, el metal dedektörleri, süper tarayıcı değnek, endüstriyel metal dedektörleri, gıda metal dedektörleri, x-ışını bagaj tarayıcı, araç gözetim denetim sistemi, arama aynası, arama kamerası altında dolaşan güvenlik metal dedektörlerinin lider üreticisi ve tedarikçisidir. sıvı tarayıcı, bomba detektörü, balistik battaniyeler, yüksek hacimli çöp kutusu, patlama kapları, lastik katilleri ve güvenlik direkleri.

Pazar ve Müşteriler:

Securina , araştırma ve geliştirmeden üretime kadar olan tüm süreci kapsayan, üretim standardı ve ilkesi olarak “Kalite Hayattır” ile birlikte ISO900 sistemi olan eksiksiz bir kalite güvencesi uygulamaktadır. Tüm ürünlerimiz zaten FCC'yi, CE testini geçti. Müşterilerimiz dünyanın her yerinden geliyor ve dünyaca ünlü markalar için OEM hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca acenteler ve ticaret şirketleri aracılığıyla Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Asya, Afrika ve diğer ülkelere ihracat yapıyoruz. Sonuç olarak, ürünlerimiz müşterilerimiz arasında kalite ve düşük başarısızlık oranları konusunda yüksek bir itibara sahiptir. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu şeyin: kalite, uygun fiyat, zamanında teslimat ve tüm kalbimizle ve ruhumuzla sunabileceğimiz iyi hizmet olduğuna inanıyoruz.

Uygulama ve sanayi:

Güvenlik tespit sistemine sahip tescilli bir marka olarak Securina , havaalanında, etkinlik güvenliğinde, kolluk kuvvetlerinde, kritik altyapılarda, gümrük ve sınırlarda, savunma limanlarında, hatta otel ve alışveriş merkezlerinde veya güvenlik taraması ve korunmasında diğer binalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Endüstriyel metal dedektörü, tekstil üretimi ve gıda üretimi için kalite kontrol işlemlerinde yaygın olarak kullanılır. Metal ürünlerinin pazara girmesini etkili bir şekilde ortadan kaldırmak ve tüketicilerin kişisel yaralanmasına neden olmak.

Son 3 yıldaki Büyük Projeler:

 1. Eylül 2016 (Hangzhou, Zhejiang Eyaleti), Ulusal Üniversite Oyunlarında katılım ve izleyiciler için güvenlik koruma önlemleri sağlamak.
 2. Ağustos 2017 (Shanxi Eyaleti), 20'den fazla tren istasyonu ve otobüs istasyonu için güvenlik tarama ekipmanı kurdu .
 3. Ekim 2017 (Xinjiang Eyaleti), Xinjiang'daki devlet kurumları, sınırlar ve kontrol noktaları ve cezaevleri için güvenlik tarama ekipmanı sağladı.
 4. Mayıs 2018 (Pekin, Şangay, Guangzhou, Şanksi, Nanchang, Changsha, Wuhan), 7 şehirde 14 büyük tiyatro ve stadyuma güvenlik tarama ekipmanı sağladı.

Securina'nın acenteleri olmaya ve bizi Shenzhen'de ziyaret etmeye hoş geldiniz.

Geçmiş

2012 yılında kurulan Securina, metal tespitine odaklanan 15 yıllık deneyime sahip bir mühendis ekibi tarafından kurulmuştur. Çin'de bağımsız olarak tek parça bir entegre kontrol sistemi geliştiren ilk metal dedektörü üreticisidir. 7 yıllık sürekli yenilik ve gelişimin ardından, araç muayene sistemi, sıvı tarayıcı, patlama önleme cihazları altında güvenlik röntgeni makineleri gibi güvenlik tarama sistemleri geliştirmek ve üretmek için Pekin, Şangay, Guangzhou ve Shenzhen'den dört araştırma enstitüsü ile işbirliği yaptı. trafik engelleme cihazları vb.

Securina her zaman "Kalite Yaşamdır" konusunda ısrar ediyor ve yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış birçok güvenlik denetim sistemi tedarikçisine OEM ve ODM hizmeti sundu. İstikrarlı kalite ve mükemmel hizmet, gelişimimiz için iyi bir temel hazırladı. Şirketin liderliği 2019 yılında uluslararası pazarlama departmanını açmaya karar verdi , yeni marka “Securina” doğrudan uluslararası müşterilere hizmet veriyor, aynı kalitede ürünler ve tanınmış markalarla daha rekabetçi fiyatlar sunuyor.

Securina , CEIA, Smith Detection, Rapiscan, Astrophysics ve benzeri gibi en son teknolojilere ve ürünlere olduğu kadar uluslararası pazar dinamiklerini de her zaman önemser . Daha etkili ve pratik donanımlar geliştirmek ve üretmek için çaba göstereceğiz.

Hizmet
Satış Öncesi Hizmet :
• Üretim prosedürü hakkında ayrıntılı bilgi verin
• Profesyonel danışman kurulum için bilgi sağlar
Satış hizmeti:
• Müşterinin ihtiyacına göre öneri
• OEM veya ODM çözümü sağlamak
Satış sonrası servis:
 1. Ömür boyu bakımla bir yıl kalite garantisi.
 2. Ücretsiz garanti onarımı (malzeme): arayarak ücretsiz onarım hizmeti desteği arayarak, kalite garanti süresi içinde e-posta ve yedek parça için makul ücret ve kalite garanti süresinden sonra servis sağlayarak ücretsiz servis. Ürüne ait kusurlardan dolayı sorumluluklarımızı asla muaf tutmayacağız.
 3. Yanıt süresi: kullanıcının bildirimini aldıktan sonra 24 saat satış sonrası teknik destek sağlıyoruz.
 4. Yedek parçalar: gerekli yedek parçalar, ürünlerle birlikte müşterilere sunulmaktadır.
 5. Ücretsiz teknik eğitim: tümleşik ve normatif teknoloji eğitimi, teknik personelimiz tarafından, düzenli olarak donanım ve ürün yazılımı işlemlerinde yetenekli olmalarını sağlamak ve küçük sorunları tahmin edip çözebilmek için müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.
 6. Telefon veya E-posta araştırması: Satış sonrası ekibimiz, ürünün çalışma durumunu takip etmek ve gerekirse sorunları keşfetmek ve çözmek için garanti süresi boyunca her ay kullanıcıyı arayacaktır.
 7. Tesisin site talimatı servisi mevcuttur.  
 8. Lütfen tam servis sorumlusu olacak ve diğer departmanla bağlantı kuracak servis satış ekibinizle doğrudan iletişime geçin.
Ekibimiz

Satış ekibi:

Securina'nın son derece adanmış satış personeli, müşterilerin beklentilerini karşılamak ve aşmak için bu ekstra kilometreye gitmekten asla vazgeçmedi. Müşterilerimize, işletmelerinin veya endüstrilerinin büyüklüğü ne olursa olsun aynı sadakat ve özveriyle davranıyoruz.

Kalite ekibi:


• Hammaddeden üretim ve teslimata kalite kontrolü.
• Müşteriye akan vasıfsız ürünlerin önüne geçmek için profesyonel kalite kontrol personeli.
• Hammadde, üretim ve teslimat için sıkı denetim.
• ISO 9001 sistemini kesinlikle takip edin.
• Sürekli iyileştirme, daha yüksek kalite arayışı.

Ar-Ge Ekibi:


• Yıllık satışların% 10'unu Ar-Ge'ye harcamak
• Takım - Verimli ve yetenekli bir uzman ekibi oluşturun.
• Ürünler: Pratik ve estetik, teknoloji ve sanatla kombinasyon.
• Teknoloji: 3 yıl içerisinde patent güvenliği tarama sistemi geliştirin.
• Patent: Uluslararası pazar tasarımı için derinlemesine gelişen, uluslararası buluş tasarımı için kimlik doğrulamasını vurgulayın.

 • Robbie-UK

 • Наталья-Rusya

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin